В Надвірній підтримають житловий фонд – ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ

В Надвірній підтримають житловий фонд

Щороку, беручи до уваги звернення жителів міста, керівництво Надвірнянської міської ради спільно з депутатським корпусом  визначають ряд пріоритетних питань, які формують План соціально-економічного розвитку. Це – головний кошторис міста, який дозволяє поетапно рухатись вперед та розвивати місто.

Саме Планом соціально-економічного розвитку міста передбачається ряд ремонтних робіт капітального характеру, зокрема для покращення благоустрою житлового фонду, до яких належить: відновлення прибудинкових територій, ремонт фасадів, внутрішньобудинкових мереж електропостачання, встановлення ринв та водостоків, ремонт покрівель, заміни козирків, вхідних дверей та вікон в місцях загального користування тощо. Крім того, силами комунальних служб міста проводяться роботи поточного характеру для належного утримання багатоповерхових будинків та прибудинкових територій.

При формуванні Плану соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2018 рік було складено перелік будинків, де необхідним є проведення капітального ремонту водостічної системи. Так, минулого тижня  працівники КП «Надвірнянський житловик» здійснили роботи по заміні ринв та водостоків в будинку №2 по вул.Володимира Великого.

Варто зазначити, що прибудинкова територія даного будинку межує з потічком Підзамче і під час повеней 2008 та 2010 років територія біля будинку була повністю затоплена, що призвело до значної руйнації асфальтного покриття. Після атмосферних опадів на прибудинковій території постійно збиралась вода, що завдавало певних незручностей для жителів будинку.   З метою створення належних умов проживання, покращення естетичного вигляду міста, в минулому році за кошти міського бюджету було проведено капітальний ремонт прибудинкової території будинку №2 по вул.В.Великого у вигляді мощення бруківкою.

На сьогодні активно тривають роботи по виконанню Плану соціально-економічного розвитку. Наступним будинком, де планують замінити водостічну систему визначено Руднєва, 7. Крім того, цього року такі ж роботи проведуть на будинках  Котляревського, 6 та Мазепи, 23.  Варто зазначити, що силами КП «Надвірнянський житловик» в минулому році проведені роботи по капітальному ремонту водостічної системи 6 житлових будинках М.Черемшини, 6; Руднєва, 21; Грушевського, 6; Котляревського, 6; Сірика, 27 та Ломоносова, 5.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*