На Яремчанщині відбулася конференція готельєрів та власників садиб – ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ

На Яремчанщині відбулася конференція готельєрів та власників садиб

На базі відпочинкового комплексу «Карпати» з ініціативи ГО «Асоціація готельєрів Яремчанщини» та за підтримки ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» відбулася конференція готельєрів та власників садиб на тему «Розвиток туризму Яремчанщини. Конкурентоспроможність регіону».

З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. У своєму виступі вона акцентувала увагу на пріоритетності розвитку туристичної галузі у регіоні та розповіла про інфраструктурні проекти, які будуть реалізовуватися на Прикарпатті, про це пише сайт ЯРЕМЧЕ СЬОГОДНІ з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Зазначалося, що за підсумками минулого року, наша область зайняла треті місця в Україні за загальною кількістю туристів, яким було надано послуги, за кількістю організованих внутрішніх туристів, які відвідали область, за кількістю в’їзних (іноземних) туристів, друге місце за доходом від наданих туристичних послуг.

«За два роки було зроблено 230 км доріг в області, понад 2 млрд грн вкладено у розвиток інфраструктури, а цього року 1,5 млрд грн. буде спрямовано на ремонт доріг. Хочу зауважити,  що нашу область за 2016 рік відвідало понад 2,1 млн туристів. Однак, нам сьогодні потрібно ще активно працювати над промоцією краю, шукати інноваційні підходи та реалізовувати проекти, щоб якомога більше туристів відвідували нашу Івано-Франківщину. Тому сьогоднішня зустріч – це майданчик для нових ідей та їх обговорення, що у перспективі дасть свій практичний результат», – зауважила М.Савка.

Представники проекту «ПРОМІС» презентували громадськості Стратегію розвитку туризму Яремчанщини на період до 2027 року, а про основні напрямки роботи та історію створення громадської організації «Асоціація готельєрів Яремчанщини» розповіла її керівник Галина Афтаназів, яка запросила небайдужих готельєрів та власників садиб активніше долучатися до спільної праці.  Досить цікавим та змістовним було представлення результатів соціологічних досліджень «Оцінка туристичної привабливості Яремчанського краю: літо-зима», яке провела у регіоні соціологічна агенція «Фама».

Про доцільність та перспективи розвитку ділового туризму на Яремчанщині розповів керівник ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук. Також йшлося про подієвий туризм, як дієвий інструмент підсилення конкурентної спроможності туристичного регіону. Окрім цього, у рамках конференції було презентовано діяльність та надання послуг сервісами «Hotels24» та «Booking.com».

«Я щиро хочу подякувати всім за активну позицію та участь у конференції. Сьогодні кожен з нас є відповідальним за розвиток Яремчанщини і саме туристична галузь є стратегічним напрямком для нашого регіону. Сподіваюся, що наш сьогоднішній форум у найближчий час покаже вже перші свої результати. Бо тільки спільними зусиллями та об’єднанням, ми досягнемо поставленої мети», – резюмував голова правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Джерело:  ЯРЕМЧЕ СЬОГОДНІ.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*